XII Turniej Piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Tarnogrodu

Dodano dnia: 20.03.2013

W dniach 13-14 marca 2013 roku w hali Zespołu Szkół Ekonomicznych odbywały się zawody piłki siatkowej drużyn gimnazjalnych o Puchar Burmistrza Tarnogrodu. Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta z pięciu szkół gimnazjalnych z terenu naszego powiatu oraz rejonu podkarpackiego. Były to drużyny z Adamówki, Obszy, Szyszkowa, Księżpola oraz Tarnogrodu. W wyniku losowania wyłoniono dwie grupy.

Wynik poszczególnych spotkań w grupach.

Grupa I
Tarnogród - Obsza 0-2
Obsza - Adamówka 2-0
Tarnogród - Adamówka 1-2

Grupa II
Księżpol - Szyszków 0-2

Mecze półfinałowe
Obsza - Księżpol 2-0
Adamówka - Szyszków 0-2

Mecz o III miejsce
Adamówka - Księżpol 2-0

Mecz o I miejsce
Obsza - Szyszków 1-2

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Szyszków
2. Obsza
3. Adamówka
4. Księżpol
5. Tarnogród

Dziewczyny z Ekonomika piąte na zawodach rejonowych!

Dodano dnia: 08.02.2013

Anna Hyz oraz Dorota Sokołowska wywalczyły piąte miejsce na zawodach rejonowych w Kocudzy w tenisie stołowym drużynowym. Dziewczęta dzielnie rywalizowały z licznie przybyłymi drużynami z okolic Janowa Lubelskiego, Kraśnika oraz Lublina. Staramy się by sport szkolny w naszej szkole był nieodłącznym elementem edukacji , kształtowania charakterów właściwych postaw. Dziewczęta udowodniły że są w stanie i mogą walczyć z silnymi i bardzo dobrymi zespołami z naszego regionu. Na potwierdzenie tej tezy należy przypomnieć, że Ania oraz Dorota są mistrzyniami powiatu w tenisie drużynowym. Tytuł ten zdobyły na własnym terenie czyli na hali ZSE w Tarnogrodzie!

Dziewczyny z Ekonomika najlepsze w powiecie biłgorajskim.

Dodano dnia: 20.01.2013

W środę 16 stycznia 2013r. na hali ZSE w Tarnogrodzie odbyły się coroczne zawody tenisa stołowego. Tym razem były to zawody drużynowe dziewcząt i chłopców.
Wśród dziewcząt najlepsze okazały się Dorota Sokołowska oraz Anna Hyz z klasy III LO naszego Ekonomika. Dziewczęta w ciągu całego turnieju przegrały tylko dwa pojedynki indywidualne z pośród 17 meczy jakie rozegrały na naszej hali. Zwycięstwo zapewniło dziewczętom awans do zawodów rejonowych. Należy dodać iż nasze reprezentantki już od trzech lat zajmują czołowe lokaty, zapewniając sobie awans na zawody rejonowe. W ubiegłym roku zajęły bardzo dobre trzecie miejsce na zawodach rejonowych w Kocudzy i gdyby nie choroba jednej z naszych dziewczyn miałyby zapewniony awans do zawodów wojewódzkich.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1 - ZSE W TARNOGRODZIE
2 - ZSBiO BIŁGORAJ
3 - LO im. ONZ BIŁGORAJ
4 - KLO BIŁGORAJ

Reprezentacja chłopców ZSE w Tarnogrodzie w składzie Mateusz Cich oraz Damian Cich zajęła czwarte miejsce z pośród siedmiu drużyn, które rywalizowały w turnieju. Nasi zawodnicy wygrali mecze z reprezentacją Lo im. ONZ Biłgoraj oraz pokonali KLO Biłgoraj, ulegając bardziej doświadczonej druzynie z ZSBiO Biłgoraj.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1 - RCEZ Biłgoraj